Skip to main content

Kommende arrangementer:

Kommende arrangementer:

KALENDER

Sandras Winter Time Connection

2. november @ 19:30 22:00

Johansen vokal vil sammen med Håkon Nordby Bjørgo og Erik Svela finne fram våre aller kjæreste klassikere fra den store amerikanske sangboka; det blir swing, blues og ballader – kanskje en og annen bossa nova – og garantert topp stemning.

Sandra Johansen kommer fra Brønnøysund i Norland. Trøndelag, men låter som en amerikansk jazz-soulsangerinne.

Håkon Nordby Bjørgo er bandets bassist. Han har solid bakgrunn fra Norsk Musikkhøgskole og allsidig praksis innen norsk jazzmiljø.

Eirik Svela, norsk gitarist med åtte år som musiker i England har rukket å etablere som en viktig stemme i norsk jazzliv.

Anders Lønne Grønseth saksofonist, klarinettist, komponist og bandleder. Anders har over 20 års fartstid på den norske jazzscenen. Her også turnert mye internasjonalt og har opparbeidet et publikum i Japan.

Lancelot

Torvveien 12C
Asker,
+ Google-kart